Červen 2010

Čuníci !

13. června 2010 v 17:19 | Lücka |  Obrázky
Já ty prasátka úplně miluju!! Muck :-** Jsou dokonalý... MONOKURO BOO

1

2

3

Neví někdo z vás PROSÍM, kde se dají koupit nějaký věcičky s těmahle čuníkama?? Chtěla bych cokoliv :D :D

Český ráj

5. června 2010 v 11:54 | Lücka |  Já a blogísek
Právě jsem se vrátila ze školního výletu z Českého ráje!! :D :D Neručím za to, co píšu, protože jsem 3 dny skoro nespala....sotva mžourám. Hooodně náročnej výlet to byl, *, ale stálo to za to.
Víc užít jsem si ho snad nemohla...
Včera to bylo asi nejlepší, protože bylo konečně hezky. Běhali jsme na písku a dokonce jsem po kolena vlezla do příšerně ledového rybníka, který byl hned vedle kempu. Kluci tam plavali sice už ty dny, kdy bylo hnusně, pršelo, a já jsem se klepala zimou v mikině a bundě, ale tak co....až takovej cvok jako oni zase nejsem.
Nebudu to tady asi moc rozepisovat, protože se musím učit a odpoledne jdu se svou supr kámoškou ven :D juchů! Musím jí to všechno do podrobna říct - to si dobře užiju, protože se potřebuju doost vykecat - a navíc oni tam pojedou příští týden, tak jí trochu připravím, co může očekávat - např. cestu plnou bahna, vlaky nacpaný lidma, nevytápěný chatky, sprchy, kde neteče teplá voda, ožralci v kempu, a další XD
Ale prostě rozhodně nemůžu říct, že se mi to tam nelíbilo. Byl to ten nejsuprovější výlet, co jsem kdy zažila. Dovezla jsem si spoustu zážitků, zkušeností, a poznala jsem nový lidi.
Na závěr si musím poblahopřát, že jsem nic nezapomněla a nic jsem neztratila XD

*trošku jsem si zničila boty, od děcek jsem zkažená - to lze poznat hlavně na tom, jak mluvím, a mám spálenej obličej - kdo mohl čekat, že poslední den vykoukne sluníčko, když předtím nejmíň týden pršelo...