Květen 2010

Motýlek :-*

26. května 2010 v 15:48 | Lücka |  Obrázky

Vlastní tvorba :D Zase jsem si hrála...trošku...

Návod:

vyfotit nějaký obrázek (v mém případě na tričku) → upravit ho v PhotoDJ (=šikovný program v mém mobilu) → hotovo

motýli

motýli2

Každej trochu jinej ;)

Duha

26. května 2010 v 15:34 | Lücka |  Obrázky
V pondělí jsem měla tak krásný pohled z okna, že by bylo škoda jej nevyfotit:


duha

:D Noemova archa

10. května 2010 v 17:47 | Lücka |  Obrázky
Tohle mě dneska dostalo:

noemova archa

Moře

2. května 2010 v 12:37 | Lücka |  Já a blogísek
Právě jsem zjistila, že je perfektní téma týdne. Na nějaké z předchozích témat, mě nenapadalo skoro nic zajímavého (viz. např. Ekologie), ale tentokrát nemohlo být nic lepšího. Takže téma tohoto týdne je Moře.
Když se řekne moře, napadne mě spousta věcí. Nejprve voda, krásná rušná pláž, a samozřejmě i s tím spojené léto, slunce, teplo, smích, super nálada, super lidi, super atmosféra...a mohla bych asi mluvit ještě hodně dlouho. Budu o moři psát z hlediska takového toho člověka, který si koupí dovolenou u Čedoku, a za týden zase odjede.
Moře a cestování je jeden z mých nejoblíbenějších koníčků. Vlastně po celý rok moc ráda vzpomínám na minulou dovolenou, a představuji si, jak si užiju tu další. Můj krásný vztah k moři se vyvinul během šesti dovolených u moře, z nichž byla každá něčím trochu jiná a zajímavější, něž ty ostatní. Zatím jsem se měla možnost koupat jen ve Středozemním moři, a to na pobřeží Španělska, Chorvatska, a Tuniska.
Na moři se mi líbí úplně všechno. Ať přemýšlím, jak přemýšlím, z mého pohledu samotné moře pro mě nemá snad žádné zápory...Mám ráda příjemné šumění moře, ráda plavu ve velkých vlnách, vůbec mi nevadí drobní živočichové jako rybky a podobně, a dokonce i bez pravé pořádně slané vody by to prostě nebylo moře. Moře přináší zábavu, ať už je to plavání, potápění, atd. Moře je krásné ze všech stran, protože je významnou částí přírody.
Nelíbí se mi, že spouta lidí jej znečišťuje odpadky, a co teprve, když pomyslíme na ropné katastrofy. Závěrem chci říct, že určitě bychom měli moře chránit, protože je nositelem života.

2.5.2010

Těším se

2. května 2010 v 11:56 | Lücka |  Já a blogísek
Pro mě je vždycky důležité, se na něco těšit. Například když skončily letní prázdniny, začala jsem se těšit na Vánoce...byly až za několik měsíců, ale v tu chvíli mě nenapadlo se těšit na něco jiného :D
A těď se těším na kámoščinu oslavu narozenin, na pouť, na školní výlet, a na taneční soustředění :D Čím víc věcí, tím lepší nálada.
Sice teď v úterý budu mít velký absolventský koncert na klavír, na který mám trému už strašně dlouho (jako asi každý, kdo někdy slyšel o něčem takovém jako je absolventský koncert po sedmi letech), ale snad to nějak překonám....Držte mi palce!!

Moje myšlenky

2. května 2010 v 11:46 | Lücka |  Já a blogísek
Vždycky když usínám, tak přemýšlím.... Někdy to vydržím i několik hodin....Asi mě to baví....Akorát většinu z mých závěrů do rána zapomenu. :D
Ale tak aspoň některé takové moje "moudra" sem zveřejním, protože se mi na nich docela líbí, že každý si pod nimi může představit něco trochu jiného...Někomu to může přijít dost divné...Ale jsou to spíš taková hesla do života:

"Svět je příliš malý na to, abys v něm ztratil přátele, ale je dost velký na to, abys mohl hledat další."

"Když jednou zjistíš, co znamená být ve správný čas na správném místě, potom se nakonec stejně budeš muset vrátit do reálného světa na to staré - špatné místo. Ale musíš si uvědomit, že pro Tebe i pro ostatní je to možná lepší, a je jenom na Tobě, do jaké míry dokážeš to špatné místo ZLEPŠIT."

"Můžeš s někým mluvit stejným, nebo úplně různým jazykem, ale může to trvat stejnou dobu, než vlastně pochopíš, co Ti ten dotyčný chtěl sdělit...Někdo to odhalí dříve, někomu to může trvat třeba i rok."