Září 2009

Mp3

26. září 2009 v 18:24 | Lücka |  MP3
Rozhodla jsem se přidávat všechny moje mp3. Postupně tu budou další a další. Seřadila jsem to podle názvů písniček podle počátečních písmenek podle abecedy. Jestli nějaké chcete, stačí napsat do komentů svůj e-mail, pošlu vám je asi tak do týdne a budou vaše.

Důležitá zpráva pro všechny

17. září 2009 v 16:34 | Lücka |  Já a blogísek
Já to prostě už tak dobře nestíhám! Nejde to.... fakt sorry. Nechci tenhle blog pozastavovat, ale prostě mi musíte prominout, že tak často nebudu psát články, nebudu moc obíhat SB a všechno okolo...
Nemám na to čas, protože mám klavír, občas chodím do aerobiku, chci se přihlásit do Moderního tance a na kurz francouzštiny. Do toho škola - debilní zkoušení z dějepisu, na který nejsem schopná se naučit "otázky" - no prostě znáte to a škola má teď 35 let, takže musíme nacvičovat na nějaký vystoupení v divadle - hrůůůza! Budem něco tancovat a potom ještě hrát německy pohádku O kůzlátkách - úpe největší trapárna.
K tomu mám ještě e-mail, ICQ a facebook, pravidelně chodím na diskuzi a spoustu dalších věcí. Navíc jsem zjistila že jsou i jiný činnosti než každej den sedět u komplu a psát zběsile na blog. Nechci, aby bylo psaní článků mou povinností, ale chci to mít jako zálibu ve VOLNÉM čase a teď toho času zrovna moc není. Jednou to přijít muselo. Fakt se nezlobte... Když mě napadne něco, co bych sem vážně chtěla napsat - ne jenom proto, aby měly SB co číst, aby přibyl další článek nebo tak- tak to sem určitě napíšu. Budu se snažit.
A jestli si mě po týhle informaci budou chtít SBéčka smazat, ta klidně můžete, je mi to jedno. SB jsou přeci od toho, aby chodily na blog, kde se jim líbí a protože chtějí číst články na tomto blogu. Je to všechno vaše rozhodnutí. Ale samozřejmě budu moc ráda, když si mě necháte.


La La Song - remix

17. září 2009 v 16:22 | Lücka |  Písničky a videika

Odměna za bleskovku

15. září 2009 v 14:30 | Lücka |  Bleskovky
Pro Barusku:

Diplom:
Rozvrh hodin:


Pro Fudju:

Diplom:
Rozvrh hodin:


Pro Schiman:

Diplom:

Rozvrh hodin:


Třídění SBéček

8. září 2009 v 14:40 | Lücka |  SBénka ♥
Takže opět je tu třídění SB a přidávám taky nové SB. Poslední doubou sem skoro vůbec nikdo nechodí, kdybych sem každý den nezašla, návštěvnost by byla na nule. A některá moje SBénka se bohužel už i na obíhání vykašlaly. Proto chci vědět, kdo sem ještě chodí a jestli by se nenašli i noví človíčci, kterým se můj blog líbí a chtěli by spřátelit...

Zapisujte se:

1) Blog
2) Přezdívku

Ještě nevím, kdy to ukončím, to se ještě uvidí.
Díky, papa

Residence DeeJays & Frissco / Sexy Love

7. září 2009 v 17:55 | Lücka |  Písničky a videika

Úplně nejvíc lofuju tuhle písničku!!! Je prostě nejlepší ♥ dneska jsem jí po měsíci našla!! taková radost!!! A pouštím si jí furt dokola už asi hodinu, to sem celá já prostě. Já jí přímo hltám... A hádejte odkaď je - z Tuniska - jak jinak, tu hráli v hotelu :D XD x) ;) :)
Akorát jí nemůžu najít v mp3 :( Bééé

I s textem:
sexy love, sexy love
sexy love , sexy love
your sexy love


Baby look what you started
Look in my eyes
Rainbow after the rain
And then the blue sky
Follow me after midnite
In the club
Baby ï wanna feel
Your sexy love!

Baby look what you started
Look in my eyes
Rainbow after the rain
And then the blue sky
Follow me after midnite
In the club
Baby i wanna feel
Your sexy love!

Baby look what you started
Look in my eyes
Rainbow after the rain
And then the blue sky
Follow me after midnite
In the club
Baby i wanna feel
Your sexy love!sexy love

sexy love sexy love
sexy love sexy love
your sexy love

Baby look what you started
Look in my eyes
Rainbow after the rain
And then the blue sky
Follow me after midnite
In the club
Baby ï wanna feel
Your sexy love!

Baby look what you started
Look in my eyes
Rainbow after the rain
And then the blue sky
Follow me after midnïte
In the club
Baby ï wanna feel
Your sexy love!

sexy love, sexy love..

sexy love,sexy love
your sexy love , your sexy love

Trošku úchylnej text, když si ho přeložíte, ale jinak fajn ne? Sam - animátor z hotelu (good kámoš) na to měl takovej úplně mega dobrej rychlej tanec, co uměl jen on a nikomu jinýmu to vůbec nešlo... Dobře on...

Camp rock

6. září 2009 v 18:49 | Lücka |  Já a blogísek
Mno právě sem dohrála pár cvičení na klavír... protože zejtra mám první hodinu klavíru po prázkách a u hraní se celkem dobře přemejšlí a hlavně relaxuje. To jsem potřebovala, ptž předtím jsem se vrátila z hodinový procházky městem. Bylo zataženo a foukal vítr, mno prostě docela hnusný počasí... To jsou časy. Před měsícem jsem byla v Tunisku u bazénu a zrovna se mě snažil sbalit nějakej Alžírec (fůůj), ale aspoň tam bylo teplo, což se o ČR říct nedá. Ale to jsme zase úplně někde jinde, než jsem chtěla. Vlastně chci psát o filmu Camp rock, kterej se chystám dneska dokoukat, ale musím na to počkat 54 minut, ptž jaksi se to zaseklo a rozběhne se to až po 54 minutách. Aspoň tak to tam píšou ty lidi, co už se na to koukali. Tak nic, zatím asi půjdu na ICQ.

A ještě ten popis filmu:
Mitchie je obyčejná holka, která má sen. Chce v budoucnosti dělat to, co ji baví ze všeho nejvíc, hudbu. Právě teď vidí cestu ke splnění snu v akci "Camp Rock", která se koná každé léto. Napřed to vypadá, že kvůli nedostatku peněz žádný camp nebude, ale nakonec díky tomu, že Mitchiina matka dostane v campu práci šéfkuchařky, se hlavní hrdinka vydává zažít své nejlepší léto v životě, kde chce i přes svou trému zazářit jako sólová zpěvačka. Ovšem vše se změní, když Mitchie potkává "hvězdu" campu Tess a její dvě kamarádky. Aby zapadla do kolektivu "dětí slavných osobností", vymyslí si historku o svém úžasném životě v Číně a matce která je hlavní hvězdou televize, a této historky se pro svou reputaci a slávu na campu drží. Ale všechno co si Mitchie vysnila se začíná bortit jako domeček z karet. Díky svému přátelství s Tess se z ní stala vokálistka v pozadí a taky Tessin "služebníček". Jako překvapení se na campu objeví slavná popová hvězda Shane, který má jako nápravu za své hvězdné manýry být instruktorem. Po prvních neshodách se z něj a z Mitchie stanou dobří přátelé. Ale jak to tak bývá, každá lež jednou vyplave na povrch a Mitchie bude muset nést následky...

Herci:
Mitchie - Demi Lovato
Shane - Joe Jonas
Kevin Jonas
Nick Jonas

Takže jestli už jste to taky viděli, můžete napsat do komentů jak se vám to líbilo a jestli ne, tak určo mrkněte SEM

A ještě nakonec písnite, co říkáte na ten new design.

Snoopy dessík

6. září 2009 v 14:48 | Lücka |  Já a blogísek
Měním design - po dlouhé době :D

Bleskovka

5. září 2009 v 14:00 | Lücka |  Bleskovky
Bleskovka!! Beru první tři, pro každého diplom a rozvrh hodin k vytisknutí :D

1. Ahojky
2. Jak se máš?
3. Chce se ti vstávat do školy?
4. Ve kterým jsi ročníku?
5. Přijdeš zase na můj blog?
6. Co na diplom?
7. Bavila tě tahle bleskovka?
8. Tak papa...

Co je nového

2. září 2009 v 15:16 | Lücka |  Já a blogísek
Ahoj, mám pro vás pár novejch zpráv.

1) Asi už jste si všimli, že začal školní rok. Jaksi se mi vůbec nelíbí náš novej rozvrh hodin... Máme 3x za tejden Fyziku a 2x Chemii, navíc máme v pondělí, středu a čtvrtek 7 hodin, což je hrůůůza. Nezbejvá než doufat, že to nějak drasticky neovlivní dění na blogu.

2) Chtěla jsem udělat takovou nějakou proklikávačku, ale nechce se mi do toho. Zatím chystám aspoň bleskovku.

3) 30. srpna bylo tomuhle blogu přesně rok... neuvěřitelný, že mě to psaní ještě nepřestalo bavit :D